Docisk pionowy z otwartym ramieniem i podstawą poziomą STC-HH BESSEY STC-HH50-T20
  • szt.
Zapraszamy do zakupu i kontaktu więcej informacji:
Okres gwarancji na narzędzia wynosi 24 miesiące.
Więcej informacji:
https://techmiks.pl/webpage/gwarancja.html
Konsument w naszym sklepie może zwrócić zamówiony towar w ciągu 30 dni.
Więcej informacji:
https://techmiks.pl/zwrot.html
Zakres roboczy mm: 40
Rękojeść ścisku: Z mechanizmem zatrzaskowym
Bessey STC-HH50-T20 Docisk pionowy z otwartem ramieniem i podstawą poziomą STC-HH /40
Szczegóły produktu
  • Przeznaczony do stosowania docisków BESSEY na stołach wielofunkcyjnych np. MFT Festool i Sortimo WorkMo o średnicy otworów 20 mm i grubości płyty od min. 19 mm do maks. 25 mm
  • Rozwarcie: 40mm
  • Automatyczna regulacja: 35mm