Diamenty Forbes 2024 – Techmiks wśród laureatów!

07-06-2024

Nasz zespół otrzymał Diament Forbesa 2024!

  

   Diamenty Forbes to coroczny ranking najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. W tym roku po raz pierwszy znaleźliśmy się wśród laureatów z województwa kujawsko-pomorskiego. To dla nas ogromne wyróżnienie i kolejny dowód na to, że z roku na rok ugruntowujemy naszą pozycję na rynku. Wyróżnienie to jest przyznawane na podstawie analizy wyników finansowych oraz dynamiki wzrostu przedsiębiorstw.

   Otrzymanie Diamentu Forbesa jest dla nas ogromnym zaszczytem i potwierdzeniem, że nasze działania przynoszą wymierne efekty. W ciągu ostatniego roku udało nam się wprowadzić innowacyjne rozwiązania oraz zbudować silne relacje z naszymi klientami i partnerami biznesowymi.

   To wyróżnienie motywuje nas do dalszej pracy i rozwoju. Planujemy kontynuować nasze działania, wprowadzając kolejne innowacje i dążąc do jeszcze wyższych standardów obsługi klienta. Jesteśmy przekonani, że przed nami jeszcze wiele ciężkiej pracy, która zaowocuje sukcesami!

   Chcielibyśmy serdecznie podziękować całemu naszemu zespołowi za ich ciężką pracę i zaangażowanie. Bez Was ten sukces nie byłby możliwy. Dziękujemy również naszym klientom i partnerom za zaufanie i wsparcie. To wyróżnienie jest dla nas wszystkich!